“Beni Meloni’den uzaklaştırmaya çalıştıkça bizi daha çok birleştiriyorlar”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Dün Giorgia harika bir iş çıkardı ve yapıyor. Her gün hissediyor ve tartışıyoruz: bizi ne kadar uzaklaştırmaya çalışırlarsa bizi o kadar birleştiriyorlar”. Böylece Carroccio’nun sekreteri ve başbakan yardımcısı Matteo Salvini, Milano’daki Lig siyasi okulu sahnesinden. Meloni “ülkemizin çıkarlarına hizmet etmek için Avrupa’ya gidiyor. Bunun yerine Avrupa’da başkalarının çıkarlarına hizmet etmek için bulunan bazı İtalyanlar var”.

Ayrıca oku

Açık kollar

Salvini, “Dün rıhtımda Palermo sığınak odasında 10 saat geçirdikten sonra buraya geliyorum. Bazılarına göre ülkemin sınırlarını savunmak suç, benim için bir görev, çünkü göçün kontrol altına alınması gerekiyor” dedi. “Buna değdi?” diye sordu Salvini, Open Arms sürecinden söz ederek. “Evet,” diye yanıtladı, çünkü çok küçük bir şekilde, ülkedeki bir değişikliğin kahramanı olabilirim.

“Hayat – Salvini o zaman gözlemledi – yapanlar ve yapanlar hakkında yorum yapanlar arasında bölünmüştür. Sorumluluk alanlar ve hata yapma riskini almamak için geri adım atan ve başkalarının ne olduğu hakkında yorum yapanlar Hata yaparsan, ama dehşetten iyi bir şey çıkabilir.”

friuli

Carroccio sekreteri Massimo Moretuzzo, Pordenone’ye gitmeden önce “Batıl inançlıyım ama bir kağıda Fedriga’nın soldaki rakibin iki katı oyla kazanacağını yazıyorum” dedi, “ralli yapmamak için” Ligin beş bakanı var. Tıpkı önümüzdeki Perşembe günü olduğu gibi, Ligin Udine’deki kampanyası, Ligin 6 valisi tarafından kapatılacak” çünkü “takım kazanır ve biz bir takımız. Hiçbir yere tek başına gidemezsin”.